Forbet – aplikacja mobilna

Forbet -projekt, który oferuje prognozy dotyczące zakładów sportowych, obliczane za pomocą specjalnego programu. Ogłoszenia na stronie są publikowane za darmo, głównie-są to mecze piłki nożnej. Forbet działa za pomocą pełnoprawnej strony internetowej, której interfejs przypomina zasoby bukmacherów. Frekwencja na stronie jest duża, sięga 3,5 mln osób miesięcznie. Użytkownicy mają dostęp do 10 języków, które można zmienić na stronie startowej. Prognozy z Forbet są ułożone wygodnie, dla każdego zdarzenia można wyświetlić informacje. Opcje wydarzeń są prezentowane na stronie głównej, można wybrać drużyny według kraju, nazwy, Ligi. Założyciele i prognostycy nie są wskazani, komunikacja jest oferowana za pośrednictwem poczty elektronicznej.

Capper Forbet dodatkowo dostępne strony na Facebooku, gdzie codziennie publikowane są informacje i prognozy dotyczące zakładów na piłkę nożną. Dostępne są również kanały na Instagramie (960 obserwujących) i na Twitterze (12,5 tys.subskrybentów). Opinie o Forbet są dobre, nie znaleziono oskarżeń o oszustwo lub oszustwo.

Kursy i statystyki prognoz na piłkę nożną

Prognozy matematyczne z Forbet na stronie są układane codziennie, ale statystyki można oglądać tylko w ciągu ostatniego dnia. Na podstawie takich danych można wywnioskować o przejściu w 49-50%. Ale informacje na temat pełnego wniosku nie wystarczą, biorąc pod uwagę pozytywne opinie graczy na temat prognoz piłkarskich z Forbet, możemy powiedzieć, że prawdziwe przejście jest znacznie wyższe. Dużą zaletą jest to, że dane nie są korygowane, wszystkie zdarzenia z przegranymi zakładami są pozostawione w tabeli. Kursy Według prognoz z Forbet podane są w ogólnej tabeli, wartości są różne, od małych w 1.16 do 3.2-3.7. Przypadki zawyżania notowań nie są ujawnione, To znaczy, że Capper wskazuje prawdziwe informacje, podchodząc do profesjonalnej analizy zdarzenia.

Darmowe prognozy sportowe

Na stronie codziennie układa się bezpłatne prognozy z Forbet, nie ma płatnej subskrypcji, podobnie jak sprzedaż innych usług. Ogłoszenia są publikowane przez całą dobę bez weekendu, statystyki na nich są również dostarczane regularnie. Tabela zawiera wszystkie wymagane dane:

  • Nazwa, Data i godzina zdarzenia;
  • prawdopodobieństwo wyniku;
  • liczba bramek;
  • współczynnik;
  • prognoza pogody na konkretny czas meczu.

Dla każdego wydarzenia dostępne są szczegółowe informacje, w tym różne wartości kursów od wiodących bukmacherów. Również w osobnej tabeli przedstawiono skład drużyn, nazwiska zawodników z liczbą zdobytych bramek, zdobytych czerwonych i żółtych kartek. Analityka zebrana solidnie, będzie zrozumiała nawet dla początkujących graczy, co jest wielką zaletą Forbet.

Opinie o prognozach od Forbet

Witryna oferuje adres e-mail, na którym można wysyłać sugestie i opinie na temat analizy matematycznej z Forbet. Na samym zasobie nie można zostawić komentarzy, ale w sieci można znaleźć wiele opinii na temat Forbet, a wszystkie są neutralne lub pozytywne. Nie znaleziono skarg ani oskarżeń o oszustwo, ogólnie wszystkie znalezione opinie na temat Forbet są dobre.

Forbet -strona internetowa dostarczająca informacje o prognozach za darmo. Capper działa jak prawdziwy profesjonalista, nie ma żadnych skarg ani negatywnych opinii graczy. Jedyną wadą jest brak statystyk za poprzednie okresy – tylko za ostatni dzień. Nie daje to możliwości dokonania pełnej analizy przebiegu w celu potwierdzenia wysokiej skuteczności. W pozostałej części-Analiza matematyczna dla piłki nożnej z Forbet zasługuje na uwagę. Wnioski: prognozy z Forbet są dobrej jakości, można użyć analizy kappera, ale nie zapominając, że prognozowanie nadal ma pewne ryzyko.